دندانپزشک اطفال خوب در تهران کیست؟ (از نظر مردم)

ما می دانیم که والدین دوست دارند بهترین دندانپزشک کودک تهران را برای درمان مشکلات دندان های فرزندشان انتخاب کنند, تا درمان های دندانپزشکی شان در محیطی آرامش بخش برای کودکان انجام شود.

والدین در اولین مراجعه کودک به متخصص دندانپزشکی اطفال باید بسیار دقت داشته باشند . انتخاب یک دندانپزشک اطفال خوب بسیار اهمیت دارد, زیرا این اولین تجربه مراجعه کودک به دندانپزشکی می باشد و لازم است تا وی تصویر ذهنی خوبی از اولین مراجعه اش داشته باشد.

در این بخش نظرات مردم درباره دندانپزشکی پرنس را می خوانید :

نظر مادر درسا درباره درمان دندان های فرزندش تحت سیدیشن یا بیهوشی

درسا 10 تا دندان خراب داشت که هم خود ما و هم درسا برای ترمیم  و درمان دندان هاش خیلی استرس داشتیم, درسا اصلا قبول نمی کرد که درمان دندان ها رو توی مطب انجام بده.

آقای دکتر علی بقالیان یک پیشنهاد خیلی خوبی رو دادند و دندانپزشکی تحت بیهوشی رو پیشنهاد کردند.

اولش خیلی نگران بودیم, خیلی برامون مسئله بزرگی بود که بخواییم این نوع درمان دندانپزشکی رو انجام بدیم تا همان روز خود عمل.

وقتی که رفتیم پیش آقای دکتر, ایشون بهمون آرامش دادند و گفتند که نگران نباشید, این روش درمانی به راحتی انجام میشه. تقریبا یک ساعت و نیم طول کشید تا درمان دندان های کودک انجام بشه. با هماهنگی که انجام شد اجازه دادند پدرش درسا بره داخل پیشش.

درسا این درمان رو با آرامش انجام داد و خداروشکر همه دندان هاش رو درست کردند. البته بلاخره روز بعد از عمل درسا کمی کلافه بود ولی با داروهایی که آقای دکتر تجویز کرده بودند آرام شد.

ما واقعا راضی هستیم, ممنون از آقای دکتر بابت این پیشنهادی که به ما دادند. خیلی ازشون ممنونیم.

3 پاسخ
  • تینا
   تینا گفته:

   تمیز ترین و استریل ترین مرکزی که تا حالا دیدم. چه قبل کرونا چه الان که خیلی مهمه رعایت اصول ضدعفونی. من به شخصه جرات نمیکنم هیچ جا دیگه بچم رو ببرم. هم کارشون عالی بود و وقت و حوصله زیادی برای بچه ها و توضیح به پدر و مادرا میگذاشتن و هم برخوردشون مهربان و متواضع بود با اینکه هم آقای دکتر و هم خانم دکتر استاد دانشگاه تهران هستن

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *