سلامت کودکان هزینه روکش دندان شیری کودکان چقدر است؟

هزینه روکش دندان شیری کودکان چقدر است؟

0
0
84

در دندان شیری کودکان اصراری بر زیبایی دندان نیست و هدف حفظ کردن تاج دندان تا زمان افتادن دندان شیری کودک است. همانطور که می دانید یکی از روش های درمان دندان آسیب دیده و پوسیده روکش است, اما روکش دندان شیری بچه ها با روکش دندان افراد بزرگسال تفاوت بسیاری دارد.

در دندان‌ شیری کودک که نیاز به عصب کشی دارد, مقدار بسیاری از تاج دندان در زمان عصب کشی از بین می‌رود و این ممکن است باعث شکستگی دندان در آینده بشود, بنابراین لازم است دندان عصب کشی شده توسط دندانپزشک متخصص کودکان روکش بشود.

هزینه روکش دندان شیری کودکان

بسیاری از افراد می خواهند درباره هزینه های روکش دندان شیری بچه ها مطلع شوند, قطعا شما قبل از انجام روکش از قیمت دقیق مطلع خواهید شد و ما نیز می خواهیم قیمت دقیق به والدین بدهیم, برای همین توصیه می کنیم با دندانپزشکی تماس گرفته و بعد از هماهنگی به دندانپزشکی کودکان پرنس مراجعه کنید تا بعد از معاینه متخصص اطفال از هزینه های دقیق مطلع شوید.

روکش فلزی دندان شیری و روکش همرنگ دندان های شیری

روکش فلزی دندان های شیری بچه ها ماده ترمیمی با ارزش و کارآمد در درمان های اختصاصی برای روکش دندان های شیری که به شدت آسیب دیده و تخریب شده اند مورد استفاده قرار می گیرد. این روش ترمیمی برای دندان شیری پوسیده آسیب دیده کودک یک روش درمانی بادوام و با طول عمر مناسب محسوب می شود.

روکش های فلزی در سایزهای مختلف در کارخانه ها ساخته می شوند و متخصص دندانپزشکی اطفال با فرم دهی مناسب روکش و اصلاح آن (اگر نیاز به اصلاح داشت) روی دندان کودک نصب می کند.

از آمالگام و روکش های همرنگ دندانها برای ترمیم دندان های بچه ها نیز می توان استفاده کرد, مزیت ترمیم های همرنگ شامل زیبایی این نوع ترمیم ها می باشد که همرنگ با دندان ها هستند, اما گفته می شود طول عمر روکش های فلزی نسبت به این ترمیم ها بیشتر می باشد, با این حال دندانپزشک اطفال بعد از بررسی های لازم بهترین روکش برای دندان کودک را معرفی و برای دندان استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانستنی هایی درباره دندان عقل قبل از جراحی و کشیدن دندان عقل

در دندانپزشکی کودکان پرنس مقالات مختلفی درباره دندان عقل منتشر شده است. برای مثال می توانی…