هزینه فیشور سیلانت و شیار پوشی دندان ها

فیشور سیلانت یا شیارپوشی دندان ها از روش های پیشگیرانه دندانپزشکی مخصوصا برای کودکان می باشد و بسیاری از افراد درباره تعرفه ها و قیمت های این مورد از دندانپزشک ها سوال می کنند.

درباره هزینه های دقیق فیشور سیلانت لازم از دندانپزشک اطلاعاتی درباره وضعیت دندان های فرد داشته باشد, برای مثال باید متخصص دندانپزشکی از تعداد دندان هایی که نیاز به شیارپوشی دارند و همچنین از وضعیت سلامت دندان ها مطلع باشد. به همین علت بهتر است برای اطلاع از قیمت ها به مطب دندانپزشکی پرنس مراجعه کنید تا توسط متخصص دندانپزشکی معاینه شوید. (آدرس و شماره تلفن)

با توجه به اینکه در سطح دندان های آسیاب کودکان و افراد بزرگسال شکاف ها و شیارهای متعددی وجود دارد و این دندان ها مکان های مناسبی برای ابتلا به مشکل پوسیدگی های دندانی می باشند, بهتر است دندان ها شیاربندی شوند. این کار می تواند از پرداخت هزینه های بالا برای عصب کشی و ترمیم دندان ها در آینده جلوگیری کند.

هر دندان آسیاب شیری یا دندان آسیاب کوچک و بزرگ دائمی که در معرض خطر بروز پوسیدگی است, می تواند جزو گزینه‌های فیشور سیلانت باشد، البته در نهایت این دندانپزشک اطفال است که تصمیم نهایی را با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد جهت انجام فیشور سیلانت برای دندانهای کودک اتخاذ می نماید. پیشنهاد می شود صحبت های متخصص دندانپزشکی اطفال دکتر علی بقالیان را درباره فیشور سیلانت یا درمان شیار پوش برای دندان های کودکان را مشاهده کنید.

دندانهایی که دارای شیارهای عمیق و گیردار باشند و دندان هایی که بر روی آنها شیارهایی وجود داشته باشد که تغییر رنگ داده باشند و یا دندان هایی که مبتلا به حداقل میزان پوسیدگی اولیه بر روی دندان ها باشند بهتر است از این روش پیشگیرانه دندانپزشکی بهره مند شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *